MODİFİYE SOLİD SURFACE

MODİFİYE SOLİD SURFACE

Poliyap solidsurface in yapısı %35 reçinenin %10 u akrilik kalanı polyester reçine, %60-65 i ATH (alümina tri hidrat) ve %5 çeşitli özellik veren kimyasal ile renklendirici pigmentlerden oluşan sürekli üretim yöntemiyle el değmeden üretilen bir masif yüzey harikasıdır.

 

*Banyo tezgâhı yapımında kullanılan Poliyap solidsurface  6, 8, 9, 10, 11,12 mm (müşteri isteği doğrultusunda istenilen) kalınlıklarda, 76 ve 100 cm standart olmak üzere istenilen en ve boyda levhalar halinde üretilen bir ileri teknoloji ürünüdür.

*Dekoratif kaplama malzemesi olarak kullanılan Poliyap solidsurfacegözeneksiz geçirgen olmayan yapısıyla küf “mantar“ barındırmayan çok üstün bir yapı ürünüdür.

 

*Solid surface mutfak tezgâhı yapımında kullanılan Poliyap solidsurface her türlü marangoz makinasıyla işlenebilme özelliğine sahiptir.

 

*Masif yüzey malzemesi olan Poliyap solidsurface ek yeri belli olmadan birbirine yapıştırılabilen mono blok ürünlerin (eksiz) yapılmasına imkan verir.

 

*Tamamen vakumlanarak havası alınmış Poliyap solidsurface formülü gereği ve dolu yapısıyla hiçbir sıvıyı emmez, kir tutmaz, limondan sirkeden zayıf asit ve bazlardan etkilenmez ve tam bir hijyen sağlar.

 

*Poliyap solidsurface kir ve bakteri barındırmayan özelliği ile hastanelerde yoğun bakım ünitelerinde banko ve duvar kaplamalarında kullanılan bir yüzey malzemesidir.

 

*Poliyap solidsurface kullanım ve estetik aranan her türlü mutfak ve banyo tezgahlarında, yat gibi deniz araçlarında, ticaret merkezlerinde, hava alanlarında, işyeri standlarında, mono blok, kir tutmayan özelliği ve sınırsız renk seçeneğiyle aranan bir tasarım ürünüdür.

 

*Poliyap solidsurface in üstün tamir edilebilme ve yenilenebilme özellikleri sayesinde tüm tezgahlarınızı değiştirmenize gerek kalmadan yalnızca hasarlı bilgeler yerinde tamir edilebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.